Pronájem nemovitosti

SOLIDNÍMU ZÁJEMCI DO MĚSÍCE

Pronajmu vaši nemovitost

S požadavkem o pronájem své nemovitosti se na mě obracejí jak majitelé činžovních domů, tak majitelé, kteří mají ve svém vlastnictví jeden nebo několik málo bytů.

Aneta Hanzlíková
Vaše realitní makléřka

CHCI PRONAJMOUT NEMOVITOST

Pronajmeme Vaši nemovitost zcela ZDARMA a bez jakýchkoliv závazků.

5 kroků k úspěšnému pronájmu prostřednictvím naší RK:

 • 1. Nezávazná prohlídka bytu

  Nezávazně si prohlédneme Váš byt, nastavíme výši nájmu s ohledem na dispozici, vybavenost, okolí a cenu běžnou. V některých specifických případech je možné nastavit cenu i dle popisu, informací o vybavení a fotografií.
 • 2. Inzerce bytu

  Nafotíme nemovitost, připravíme do nabídky a spustíme inzerci – využijeme všechny dostupné servery včetně vlastního webu a našich sociálních sítí. Pracujeme i s našimi poptávajícími, kterým přednostně nabídneme pronajímanou nemovitost..
 • 3. Prohlídky nemovitosti

  Náš makléř provede po bytě prověřené zájemce, ušetříte tak čas. Samozřejmě můžete být u prohlídek také.
 • 4. Výběr vhodného nájemníka

  Prověříme a doporučíme Vám vhodného nájemce, ale poslední slovo bude vaše. Vy jste ti, kteří řeknou ano či ne na přivedeného zájemce. Pokud vše klapne, připravíme smlouvu a další potřebné dokumenty. Pokud budete požadovat, tak za Vás můžeme vybrat i první nájem či kauci. U nás vše podepíšeme.
 • 5. Předání nemovitosti k pronájmu

  Společně s makléřem, který připraví předávací protokol zajistíme zaznamenání stavů měřidel energií a doplníme data do dokumentů nutných pro převod energií. U tohoto kroku být nemusíte, pokud nebudete chtít. Záleží čistě na Vás.

Byt jako investice: se zajištěním nájemce a výnosem přes 7% ročně, bez práce a navíc zcela zdarma

Kvalitní byt v dobré lokalitě nemusí vždy sloužit pouze k bydlení. Je také ideální cestou, jak investovat a zachovat v dlouhodobém horizontu hodnotu s nízkým rizikem. Díky nízkým úrokovým sazbám hypoték dokonce není nutné vkládat do koupě bytu prostředky odpovídající celé kupní ceně: tržní nájemné v řadě případů převyšuje splátky hypotéky.

Byt jako investice – přečíst celý článek

 

Kdo se o Vás postará?

Mgr. Mirlinda Králová
Pronájem bytů a nebytových prostor
Lenka Michalová (Klimešová)
Pronájem bytů a nebytových prostor

Máte zajem? Nezávazně nás kontaktujte!

*
*
*
*