Zvolte si typ nemovitosti

Prodej 4 nových rodinných domů - Včelná, ČB

Prodej 4 nových rodinných domů - Včelná, ČB

Prodej samostatně stojících rodinných domů nacházejících se v nové zástavbě rodinných domů v obci Včelná v těsné blízkosti Českých Budějovic.

Lokalita je dostupná MHD, centrum města je vzdálené jen několik minut jízdy autem, v místě je veškerá občanská vybavenost. K prodeji 4 rodinné domy, nacházející se na pozemcích ve velikosti od 687 m2 do 728 m2. Domy jsou samostatné, přízemní s vnitřní dispozicí 4+kk, jedná se o 4 tipově odlišné domy s čistou obytnou plochou od 87,5 m2 do 113,3 m2. Na vlastním pozemku je počítáno se dvěma parkovacími stáními. Zahájení stavby je plánováno v červnu 2015, dokončení stavby v prosince 2015. Domy budou velice energeticky nenáročné s minimálními měsíčními náklady na provoz (energetická skupina B).

Fotogalerie - Prodej 4 nových rodinných domů - Včelná, ČB

Nastartuje s námi
Vaší úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.

TOPlist